Architektura a design
Architektura a design

 

Restauraci provozujeme již 2,5 roku a za tuto dobu jsme učinili mnoho rozhodnutí, prošli vzestupy i pády, nastavili parametry, ale i ustoupili z mnoha nároků, zažili spoustu bezva lidí, vypili hektolitry piva, snědli na kila jídla, a tak dále :) A když se pak objeví hezká recenze, usměvaví hosté nebo o náís bezva článek v časopise tak si jednoduše řeknete, že to kvantum energie a času, co jste do toho vložili nebylo zbytečné a prožíváte takovou fajnovou satisfakci. 

Teď ji zrovna prožíváve nad stránkamu časopisu STAVBA 03/2015, kde jsme zaujali svou architekturou a designem. Děkujeme :)

 

Nový jídelní lístek
Nový jídelní lístek

 

S každou sezónou vytváříme nový jídelní lístek a teď tomu není jinak. Ochutnejte naše novinky a nahlédněte do našich nových, přehlednějších jídelních lístků. Vyzkoušejte např.: konfitované kachní stehno, steak z vyzrálého hovězího pupku nebo jen tak něco k pivu, třeba domácí bramborové chipsy. Nezapoměňte na báječně vychlazené pivko z naší devítipípé nabídky :)

 

Nový Matuška
Nový Matuška

 

Adam Matuška na léto uvařil jihobavorský Hefeweizen nebo-li pšenici. Pšenice je z ryze českých surovim, svrchně kvašená, zlatavé barvy s kvasnicovým zákalem. Můžete cítit nádech banánů, hřebíčků nebo po vanilce. Pšeničné pivo se u nás teší velké oblibě a patří mezi nejstarší druhy piva s prvními zmínkami již ve středověku. Nemohli jsme chybět vy výčtu pivnic, kde se Matuškova pšenice čepuje a proto neváhejte a přijďte ochutnat! Jako vždy, na čepu bude jen krátce :)

 

Novinky na čepu
Novinky na čepu

 

Máme v Česku parno jaké nikdo nepamatuje a my jsme na čep připravili další pivní novinky. Pro velký ohlas jsme do pivní devítky opět zařadili grepový ležák od pražského pivovaru Two Tales. Je to osvěžující, lehké letní pivo s nízkým obsahem alc. a to jen 3,5% Zvlášť pro dámy je výborně pitelné, protože "jediné" co cítíte jsou grepy! Dále můžete ochutnat třeba Klokana z Chýně, Mandarinu od Albrechta nebo Lu-Ale od nového pivovaru Lužiny. Uhaste žízeň třeba taky desítkou z Cvikova. 

 

Novinky na čepu
Novinky na čepu

 

Co je nového na čepu v T-Ankeru? Každý týden zde máme nové pivo z českých, malých pivovarů. Tento týden jsme udělali pár zásadních změn, kterých jste si možná ani nevšimli :) Nově na čepu tak u nás například najdete desítku ze Cvikova nazvanou Luž, černý ležák Purkmistr z Plzně, Pale Ale od Antoše ze Slaného, skvělý grepový lager od Two Tales nebo Summer Ale od Matušky.

 

Náš T-Anker světlý ležák jsme oblékli do nového, půllitrového kabátu. Chutná tak ještě lépe!

 

Mezi další novinky, které chystáme, patří naše pivní koktejly! Vyberou si i dámy, pro které jsme vytvořili koktejl právě z grepového ležáku od Two Tales a je vynikající a samozřejně jako dělaný pro tyto letní hice! ;)

 

Uvidíme se na terase a u piva :)

 

Pivovar Lužiny nově na čepu
Pivovar Lužiny nově na čepu

 

Pivovar Lužiny, jehož provoz je umístěný v přízemí objektu OC Lužiny, je plně samostatný nezávislý minipivovar s technologií pro předpokládaný roční výstav cca 2500 hl piva.

Všechna Lužinská piva jsou nepasterizovaná a nefiltrovaná, prostá jakýchkoliv konzervantů, stabilizátorů pěny, barviv či jiných chemikálií. Při výrobě se používají výhradně nejkvalitnější dostupné suroviny.

V T-Ankeru teď můžete ochutnat letní, svrchně kvašený, polotmavý Lu-Ale, chmelený třemi druhy chmele a obsahuje 5,4% alc. 

Ve vůni je pikantní, plné kvasnic a zejména ovocných a travnatých vůní ze směsice mnoha poměrně atypických chmelů (ve vůni lze nalézt náznaky pomeranče, blumy, švestky, citrusovou trávu ale i špetku ořechů, atd.). Stopové pomerančové a hlavně výrazně sladké tóny lze nalézt i v chuti, tohoto nepříliš hořkého, lehce „mazlavého“ piva.

 

Čekáme na 4000. fanouška na našem Facebooku!
Čekáme na 4000. fanouška na našem Facebooku!

Máme pro vás překvapení! Vás, našich zákazníků si nesmírně vážíme a každý z vás je pro nás důležitý. Jako poděkování za věrnost a podporu vyhraje 4000. fanoušek našich Facebookových stránek poukaz na volnou konzumaci do T-Ankeru v hodnotě 2000 Kč. Vyzvěte kamarády, partnery a kolegy a klikejte! Odkaz najdete zde na stránkách.

Piva z různých koutů světa u nás v prodeji!
Piva z různých koutů světa u nás v prodeji!

Pivo milujeme. U nás můžete ochutnat nejrůznější druhy piva, to jistě víte. A nově si je můžete koupit i domů! Náš ochotný personál vám samozřejmě poradí, stačí si jen vybrat. Krásný dárek pro vás nebo pro vaše přátele. Pivu zdar!

Grilovací sezona v T-Ankeru je v plném proudu!
Grilovací sezona v T-Ankeru je v plném proudu!

Počasí nám posledních pár týdnů přeje, grilovací sezona je v plném proudu! Grilujeme pro vás každý den a ochutnat můžete hned několik dobrot. Mezi naše nejoblíbenější pochoutky z grilu patří hovězí burger podávaný s hranolky a T-Anker majonézou. Burgery připravujeme ze 100% hovězího masa a dalších čerstvých surovin. Ještě jste ho neochutnali? Měli byste! Těšíme se na vás!

Otevření sezóny na terase
Otevření sezóny na terase

 

Dnes 27.4.2015 od 17:00 začínáme klidným sezením otevření naší třetí, letní sezóny. Přijďte na pivo, na speciality z grilu a poslechnout si skvělou jazzovou kapelu Plástev. Kapela s velkou tradicí a kariérou 25 let vystoupí v 18:00 a zahraje to nejlepší ze svého repertoáru.

9 piv na čepu, pohodu a sluníčko na terase si nenechte ujít.

Akce na dnešní den:

Dejte si náš T-Anker ležák, vyfoťte se a pošlete fotku na Facebook s označením místa Restaurace Sluneční terasa T-Anker nebo na Instagram s hashtagem #restauranttanker a na další T-Anker ležák máte 50% slevu! Náš tým vylosuje 3 nejkreativnější fotky a výhra je poukaz na konzumaci v hodnotě 500 Kč.

 

Těšíme se na Vás :)

 

Sváteční Permon
Sváteční Permon

 

A máme tady Velikonoce, venku to sice ještě včera vypadalo jako v lednu v Alpách, ale jaro je bezesporu tady a pivovary se vrhly na sváteční piva. jedním z nich Permon, ode dneška můžete u nás na čepu vyzkoučet Velikonční třináctku. Podle nás se povedla, vůně je sladová až chlebová a v chuťi narazíte na stejné tóny, cítíte chmel a doznívání je velmi hořké. Za nás je to skvělý speciál a stojí za ochutnávku. 

PIVNÍ DEGUSTACE
PIVNÍ DEGUSTACE

 

Máme za s sebou první letošní degustaci piva. Degustace proběhla v úzkém kruhu našich zaměstnanců a pár blízkých známých, pro začátek. Ochutnali jsme piva z čepu a pár belgických lahůdek. Dověděli jsme se novinky jako např. jak se který druh vaří, jaké suroviny se používají nebo kde tento druh piva vznikl. Zajímavostí bylo i např. to, proč má belgické pivo označení dubbel, tripel, quadrupel. Víte to? :)

Jestli Vás pivo zajímá stejně jako nás, neváhejte a příští degustace se rozhodně zúčastněte! Večerem provází Mgr. Tomáš Hasík a degustace organizuje Český pivní institut, s.r.o.

 

BREW DOG NA ČEPU!
BREW DOG NA ČEPU!

 

Jeden z nejlepších pivovarů, na který jsou Skoti patřičně pyšní. Mladí, progresivní pankáči, co vaří jednu skvělou várku za druhou. Přijďte na Punk IPU do T-Ankeru a přesvědčte se o báječné chuti, neodolatelné vůni a spárujte pivo třeba s lososovým tataráčkem. See ya :)

Komorní přednáška o pivě
Komorní přednáška o pivě

 

V rámci nově vznikajícího projektu Pivní Institut jsme na 22. leden 2015 v 18:00 uspořádali skvělou přednášku pod vedením Doc. Mudr. Zdeňka Susy a jeho hosta Mudr. Petra Marečka. Tématem budou zajímavé skutečnosti z české historie piva a také zábavně podané informace z lékařského hlediska: Jak pivo působí na zdraví člověka. Rozhodně si nenechte ujít. O zábavu, skvělé pivo a usměvaný personál bude postaráno!

Vstupné je symbolické a pohostíme Vás pivem a něčím malým k tomu.

 

Máte se na co těšit, my se těšíme na Vás!

 

Dárkové poukazy na rok 2015
Dárkové poukazy na rok 2015

 

Nevíte co malého byste pořídili svým známým, kolegům nebo kamarádům? Máme pro Vás bezva tip na dárkový poukaz do naší restaurace. Poukazy jsou k dispozici ve třech hodnotách, a to: 250, 500 a 1000 Kč.

Vybrat si tak může každý a poukaz následné využít na veškerou nabídku v restauraci vč. našeho e-shopu www.pivot-anker.cz

 

Neváhejte, zakoupit můžete přímo na místě v restauraci, OD Kotva, 5 patro.

 

Vánoční menu v T-Ankeru
Vánoční menu v T-Ankeru

 

Pravděpodobně poslední 2 týdny lítáte jako hadr na holi, abyste sehnali dárky, uklidili domov, napekli cukroví, nakoupili jídlo a obvolali známe a zorganizovali kdy, kam a za kým. No, takže pohov, dejte si povinně den volno a zajděte k nám na Vánoční večeři s partnerem nebo kamarády a užijte si speciální menu, ke kteréme jsme vybrali piva tak, aby chutě ještě více vynikly a vy tak mohli poznat a okusit něco jiného.

Nový pivní lístek
Nový pivní lístek

 

Každý rok podnikneme po světě několi výletů za pivem a to vše proto, abychom se dověděli něco nového v pivní kultuře a abychom dokázaoli sestavit pivní lístek natolik dobře, aby byl přehledný a vybral si z něj každý. 

 

Nový pivní lístek tak nabídne lahvová piva z celého světa od belgických speciálů po americké ipy a stouty. Přijďte na pivo a vyzkoušejte z naší široké nabídky až 60ti piv a nechte se unést na vlně chutí a vůní.

 

Pivní lístek naleznete v sekci Pivo.

 

Nový jídelní lístek
Nový jídelní lístek

 

S každou sezónou přichází jiné chutě, jiné suroviny a také festivaly a svátky. U nás jsme nelenili a připravili jsme nový jídelní lístek a vylepšili image našich pokrmů. Neváhejte a přijďte na speciálně podávaný tatarák, T-Anker loď či domácí paštiky. Vše upraveno dle originální receptury našeho šéfkuchaře.

 

Rozhodně nezapoměňte si k tomu dopřát, tak akorát vychlazené, pivko a nebojte se experimentovat a vyzkoušet různé styly piva českých minipivovarů. 

 

Ve světovém zastoupení speciálů rorhodně nejsme pozadu a náš renovovaný pivní lístek disponuje speciály z Belgie, Ameriky či Anglie. vyzkoušejte a propijte se chutěmi a vůněmi, je to excelentní zážitek.

 

Řízkobraní 2014
Řízkobraní 2014

 

Máte rádi řízečky na všechny způsoby a z jakéhokoliv druhu masa? Přijďte od 18.11. - 23.11. 2014 vždy od 15:00 na Řízkobraní a vychutnejte si šťavnaté porce masa a k tomu pořádné pivo s řízem jaksepatří :)

Sv. Martin 2014
Sv. Martin 2014

 

Každoroční svatomartinské menu opět v naší restauraci. Letos se můžete těšit nejen na speciality z husy, ale také na skvělé piva z našeho čepu. Těšíme se na Vás každé odpoledne 10.11. - 16.11. vždy od 15:00. 


Applestore
Google Android
Rezervovat On-line rezervace Restu.cz
Recenze a hodnocení Hele.cz