UPOZORNĚNÍ

 

Vážení hosté

dne 27.3. máme z důvodu konání soukromé akce ZAVŘENO. Děkujeme za pochopení.

Komorní přednáška o pivě
Komorní přednáška o pivě

 

V rámci nově vznikajícího projektu Pivní Institut jsme na 22. leden 2015 v 18:00 uspořádali skvělou přednášku pod vedením Doc. Mudr. Zdeňka Susy a jeho hosta Mudr. Petra Marečka. Tématem budou zajímavé skutečnosti z české historie piva a také zábavně podané informace z lékařského hlediska: Jak pivo působí na zdraví člověka. Rozhodně si nenechte ujít. O zábavu, skvělé pivo a usměvaný personál bude postaráno!

Vstupné je symbolické a pohostíme Vás pivem a něčím malým k tomu.

 

Máte se na co těšit, my se těšíme na Vás!

 

Dárkové poukazy na rok 2015
Dárkové poukazy na rok 2015

 

Nevíte co malého byste pořídili svým známým, kolegům nebo kamarádům? Máme pro Vás bezva tip na dárkový poukaz do naší restaurace. Poukazy jsou k dispozici ve třech hodnotách, a to: 250, 500 a 1000 Kč.

Vybrat si tak může každý a poukaz následné využít na veškerou nabídku v restauraci vč. našeho e-shopu www.pivot-anker.cz

 

Neváhejte, zakoupit můžete přímo na místě v restauraci, OD Kotva, 5 patro.

 

Vánoční menu v T-Ankeru
Vánoční menu v T-Ankeru

 

Pravděpodobně poslední 2 týdny lítáte jako hadr na holi, abyste sehnali dárky, uklidili domov, napekli cukroví, nakoupili jídlo a obvolali známe a zorganizovali kdy, kam a za kým. No, takže pohov, dejte si povinně den volno a zajděte k nám na Vánoční večeři s partnerem nebo kamarády a užijte si speciální menu, ke kteréme jsme vybrali piva tak, aby chutě ještě více vynikly a vy tak mohli poznat a okusit něco jiného.

Nový pivní lístek
Nový pivní lístek

 

Každý rok podnikneme po světě několi výletů za pivem a to vše proto, abychom se dověděli něco nového v pivní kultuře a abychom dokázaoli sestavit pivní lístek natolik dobře, aby byl přehledný a vybral si z něj každý. 

 

Nový pivní lístek tak nabídne lahvová piva z celého světa od belgických speciálů po americké ipy a stouty. Přijďte na pivo a vyzkoušejte z naší široké nabídky až 60ti piv a nechte se unést na vlně chutí a vůní.

 

Pivní lístek naleznete v sekci Pivo.

 

Nový jídelní lístek
Nový jídelní lístek

 

S každou sezónou přichází jiné chutě, jiné suroviny a také festivaly a svátky. U nás jsme nelenili a připravili jsme nový jídelní lístek a vylepšili image našich pokrmů. Neváhejte a přijďte na speciálně podávaný tatarák, T-Anker loď či domácí paštiky. Vše upraveno dle originální receptury našeho šéfkuchaře.

 

Rozhodně nezapoměňte si k tomu dopřát, tak akorát vychlazené, pivko a nebojte se experimentovat a vyzkoušet různé styly piva českých minipivovarů. 

 

Ve světovém zastoupení speciálů rorhodně nejsme pozadu a náš renovovaný pivní lístek disponuje speciály z Belgie, Ameriky či Anglie. vyzkoušejte a propijte se chutěmi a vůněmi, je to excelentní zážitek.

 

Řízkobraní 2014
Řízkobraní 2014

 

Máte rádi řízečky na všechny způsoby a z jakéhokoliv druhu masa? Přijďte od 18.11. - 23.11. 2014 vždy od 15:00 na Řízkobraní a vychutnejte si šťavnaté porce masa a k tomu pořádné pivo s řízem jaksepatří :)

Sv. Martin 2014
Sv. Martin 2014

 

Každoroční svatomartinské menu opět v naší restauraci. Letos se můžete těšit nejen na speciality z husy, ale také na skvělé piva z našeho čepu. Těšíme se na Vás každé odpoledne 10.11. - 16.11. vždy od 15:00. 

Do Prahy za pivem
Do Prahy za pivem

 

Už jste narazili na skvělou kampaň PISky? Kampaň cílená především na Čechy je skvělým nápadem jak všem, vč. turistům, ukázat, že Česko je opravdový ráj pivařů. 
Praha mu vede co do počtu, označených je 83 míst, ale také co se týká rozmanitosti nabídek.
Neváhejte a rozhodně si pořiďte pivního průvodce Prahou a vyražte na Tour de Beer! Stojí to za to.

Z našeho 9-ti místného čepu doporučujeme: 

T-Anker světlý ležák 4,8%
Permon Pumpkin ALE 5,8%
Kasteel Rouge 8%

 

Podzimní slavnosti 2014
Podzimní slavnosti 2014

 

Nevíte kam na Halloween nebo-li Dušičky? Přijďte k nám a od 20. října, jako každý rok, pro vás máme připravené skvělé dýňové menu a samozřejmě, jak je u nás zvyken, nebude chybět pravé dýňové pivo. Rozhodně stojí za ochutnávku. 

 

Rozhodně tím ale nekončíme, v listopadu máme Svatomartinské slavnosti, v prosinci zabíjačkové hody a samozřejmě vánoční večeři. Sledujte nás a nepřijdete o žádnou naši rozmanitou chuť.

 

Pivo je naším základem, upravili jsme pivní lístek a těšit se tak můžete na 60 druhů lahvových piv denně na nabídce a o 9ti pivách na čepu už víte :)

 

Grilujeme!
Grilujeme!

 

Každý den od 17:00 grilujeme na terase dobroty z těch nejlepších surovin. Jídlo připravujeme v letošní novince, tzv. Big Green Egg, je to kamenná pec, ve které nepříjde nazmar ani kapka štávy. Masíčko je šťavňaté a voňavé, grilujeme na dřevěném uhlí. Neváhejte a přijďte ochutnat speciality z grilu, které každý týden měníme, takže u nás vás stereotyp nepotká. Sejdeme se na terase!

Zythos Beer Festival - Belgie 2014
Zythos Beer Festival - Belgie 2014

 

Každý den pro Vás vybíráme nová piva a sledujeme dění ve světe tohoto skvělého moku. Objíždíme festivaly a hledáme neobjevené. Tentokrát jsme zavítali na belgický festival Zythos 2014, který se konal ve městě piva - Lovaň. Bylo zde k mámí přes 100 belgických pivovarů a až 500 druhů piva. Vyzkoušeli jsme přes 100 piv a pořád neměli dost, bylo úžásné sledovat s jakou vervou sládci nabízejí své pivo s tím,  že to jejich je nejlepší, ale přitom si ve chvilce volna poklábosit se svým sousedem (konkurentem). Přinášíme Vám malou dokumentaci a postupně budeme fotky přidávat. Již brzy se také těšte na nový pivní lístek, který nabídne piva z celého světa a to až 80 druhů ihned k obědu či večeři. Piva jsou vybrána s velkou pečlivostí. Nashledanou v T-Ankeru!

 

LÍBAČKA NAD PRAHOU! 1.5.2014
LÍBAČKA NAD PRAHOU! 1.5.2014

 

Největší akce letošního jara! Příjďte se políbit pod květy třešně a nad střechami pražských domů! Dopřát si skvělé jídlo z grilu a lahodné pivo z čepu. O zábavu bude postaráno a představíme také novinky v Lady's Beer Clubu.

Bavte se s námi ;)

 

PROGRAM:

 

12:00 - Žhavíme gril BIG GREEN EGG, abyste si mohli vychutnat steaky z pece, která je novinkou letošního roku. Připravené také máme speciální, třešnové dobroty.

 

13:00 - Soutěž o nejdelší polibek o voucher v hodnotě 1.500 Kč do naší restaurace. K líbaní bude hrát DJ Mareš a doprovázet tak programem po celý den a hrát to pravé, májové

 

14:00 - Profesionální vizážistka předvede letní líčení na modelce

 

15:00 - Ochutnávka dámských letních piv

 

17:00 Také celebrity jsou zamilované! Ve stejný moment jako zbytek světa, který ctí tradice, se u nás políbí Romana Jákl Vítová se svým manželem Petrem Jáklem nebo krásná Anetka Vígnerová se svým partnerem. Nenechte si ujít!

 

18:00 - Přehlídka módní značky Pietro Filipi

 

18:30 - K poslechu a dobré náladě zahraje skvělá kapela Petra Kratochvílová Qaurtet. Mladí, kreativní a úspěšní muzikanti, kterých není nikdy dost. Těšte se na rytmické tóny a zamilované písně.

 

 

 

 

Velikonoční menu v T-Ankeru
Velikonoční menu v T-Ankeru

 

Přijd´te si odpočinout a dopřát si dobrého piva a jídla na terásku a pokochat se nad výhledem, který se Vám u nás nabízí. Připravili jsme menu pro všechny labužníky :)

DEGUSTACE PIVA V RESTAURACI T-ANKER
DEGUSTACE PIVA V RESTAURACI T-ANKER

 

Vážení přátelé,

od března letošního roku zahajujeme pivní degustace. Předmětem těchto degustací bude ochutnávka 5-7 druhů piv, jejíž součástí jsou také degustační sousta k jednotlivým druhům. Naše nabídka piv bude vždy zaručovat belgická, česká a německá piva, nebudou ovšem výjimkou ani speciály z Irska, Anglie či Ameriky. Již nyní si v naší restauraci můžete koupit dárkový poukaz na pivní degustaci  v hodnotě 750 Kč a potěšit tak své blízké a přátele. Součástí pivní degustace je výklad pivního sommeliéra v podobě samotného pana majitele.

 

Termíny na měsíc březen:

Vždy čtvrtek, začátek 18:00.

6.3., 20.3., 27.3. 2014

 

Přejeme Vám mnoho chutí!

 

JARNÍ TANČÍRNA 1.3. 2014 V 18:00
JARNÍ TANČÍRNA 1.3. 2014 V 18:00

 

PRVNÍ JARNÍ ODPOLEDNÍ TANČÍRNA

Přijměte pozvání na podvečerní vintage party, která se uskuteční v šapitó a na terase normalizačního obchodního domu KOTVA. 

Sobota odpoledne je ten pravý čas na retro jarní večírky. Nechte se pohltit vintage atmosférou. Přijměte naše pozvání 1. března od 18 hodin k tanci a poslechu skvělých písní let 40. až 70., které bude pouštět legendární disc jockey TEA JAY IVO.

Doprovodný program: Barmanská show, míchané pivní drinky, pohoštění ve formě kanapek - k pivním speciálům a nejen to.

Ivo Pospíšil, bývalý člen české undergroundové, skupiny Garáž, kultovní postava pohybující se kolem nejvýznamnějších DJs a hudebníků již od počátku 90. let. Svůj hudební přehled a zálibu ve starých melodiích 40s až 70s představuje nejen posluchačům Radia 1 co by moderátor, ale i hudebním fanouškům jako Tea Jay Ivo. 


https://soundcloud.com/teajayivo
http://www.mixcloud.com/ivopospisil9/60/

OH v Sochi! 2014
OH v Sochi! 2014

 

Kdo má jasno o výhře? Příjďte fandit do T-Ankeru a dejte si nefiltrovaný ležák. 

VALENTÝNSKÉ MENU 14.2. 2014 od 18:00

 

 

 Aperitiv :

Proseco s jahodou 55 Kč  

Malinové mojito  119 Kč

 

 Předkrm: 

Tatarák z grilované zeleniny a sušených rajčat s marinovanou mozarellou                      

 di bufala, bazalkové pesto a podávaný s chlebovým chipsem 115,-

 

Hlavní chod

Rolovaná hovězí svíčková, připravená metodou sous vide s čerstvým 

špenátem a sýrem ricotta na ragú z lesních hub a dýně hokaido , 

podávaná s konfitovaným bramborem 259,-

 

       nebo

 

Steak z tuňáka sashimi v sézamové krustě, podávaný se  zeleninový ratatouille   259,-

 

Dezert  

Raviolky z čerstvého ananasu se sladkým krémem, plněné jahodou

na malinovým coulis a hoblinkami bílé čokolády 69,- 

 

 

UPOZORNĚNÍ

 

Vážení přátelé, upozorňujeme, že dnes 11.2 2014 bude naše restaurace od 19:00 uzavřena, z důvodu pořádání soukromé akce. Děkujeme za pochopení :)

 

OH V SOCHI!! Program...

 

OLYMPIJSKÉ HRY V SOČI

 

Přijďte s námi podpořit naše sportovce

do Restaurace Sluneční terasa T-Anker

 

Dnešní program, pondělí 10. 2. 2014

10:45 – Short track (Loudín)

13:40 – Alpské lyžování-slalom (Strachová, Křížová)

15:50 – Biatlon (Moravec, Šlesingr, Soukup, Krčmář, Krupčík)

17:00 – Saně (Kotenová)

 


Applestore
Google Android
Rezervovat On-line rezervace Restu.cz
Recenze a hodnocení Hele.cz